بسته بندی اسباب و اثاثیه

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22135622
88655707
44223714
77735649

یکی از اقدامات منحصر به فرد باربری ظریف بار بسته بندی اسباب و اثاثیه قبل از جابجایی و حمل اثاثیه به مقصد می باشد. بسته بندی اثاثیه که توسط پرسنل مجرب خانم و آقا در باربری ظریف بار انجام می شود باعث ایمن ماندن اسباب و اثاثیه در طول اسباب کشی می شود.

بسته بندی اثاثیه که به تازگی در میان شرکت های باربری رواج پیدا کرده است، استاندارد های مشخصی را دارد که در باربری ظریف بار تمام این موارد به درستی و با دقت انجام می شود.

لوازم بسته بندی اثاثیه

تمامی اسباب و اثاثیه با وسایل مخصوص به خود بسته بندی می شوند تا هیچ آسیبی به وسایل مورد نظر نرسد. لوازم و ظروف شکستنی ابتدا با استفاده از ضربه گیر های مخصوص بسته بندی می شوند و سپس در کارتن های محکم و چند لایه قرار داده می شوند.

بسته بندی مبلمان، تلویزیون، یخچال و سایر اسباب و اثاثیه نیز به همین ترتیب و با استفاده از کارتن های مخصوص و همچنین ضربه گیر انجام می شود. بسته بندی لباس ها نیز با استفاده از کارتن های رگال دار انجام می شود و تمامی البسه به درستی و به شیوه استاندارد بسته بندی می شوند.

بسته بندی لوازم گران قیمت نظیر پیانو و سایر اسباب و اثاثیه حساس نیز با دقت بالا انجام می شود.

اگر می خواهید یک اسباب کشی آسان و ارزان که تمامی اصول بسته بندی و حمل اثاثیه در آن رعایت شود را تجربه کنید همین حالا با ما تماس بگیرید. باربری ظریف بار به شما این تضمین را می دهد که باربری و اسباب کشی شما به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن و در آرامش انجام می شود. ضمن اینکه تعرفه باربری و بسته بندی اثاثیه در شرکت ظریف بار طبق تعرفه اتحادیه باربری بوده و هیچ هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نمی شود.

تلفن های مشاوره و استعلام قیمت:

22135622
88655707
44223714
77735649

    Call Now Button